Hikvision IP Full HD 3MP

3 MPX (2048×1536 @ 20 fps, FullHD 1080p @ 25 fps)
1/3 ” sensor CMOS Progressive Scan CCTV
Lens f = 4 mm
0.01Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux me IR
IR ndriçim deri në 10 m
H.264 / MJPEG
Funksioni Dit / Nat me filtër IR
Digital WDR / 3D DNR / BLC
Built-in sensor PIR
Ndërtuar në mikrofon dhe folës
Micro slot SD / SDHC / SDXC card, deri në 64 GB
1 RJ45 10M / 100M ndërfaqe Ethernet
Alarm Input / Output: 1/1
Përmasat: 66×91.5×131.3 mm
Furnizimi me energji elektrike: 12 VDC ± 10%, PoE (802.3af)

SHPËRNDAJE